Мультики онлайн » Cеріали » Смішарики » Футбол, другий тайм

Футбол, другий тайм

Футбол, другий тайм (58 серія)

"Смішарики: Футбол, другий тайм" продовження попередньої серії, тобто другий тайм футбольного спору Копатича і Лосяша. Нагадаю вам склад двох команд, перша Копатича: наворотах Нюша, в поле Пін і Бараш, а команда Лосяша: на воротах Кар -Карич, в полі грає Крош разом з Їжачком. Совулья виконує обов'язки футбольного судді, а за час перерви між таймами вже встигла випити чай і трохи поспати. Останні настанови звучать з вуст тренерів, гравці виходять на поле для продовження запеклої боротьби. Також варто зазначити, що результат першого тайму є 0: 1 на користь енергійно налаштованої команди Копатича.

З перших хвилин другого тайму ініціативу гри взяв на себе спритний Крош, він уміло керував м'ячем і обводив суперників. Лосяш не міг спокійно спостерігати за такою грою, він безупинно кричав йому, щоб Крош віддав пас Їжачку. Крош в свою чергу не чув слів тренера і виконав удар по воротах, Нюші вдалося відбити цей удар, але м'яч потрапив у Їжачка і закотився у ворота. Копатич ледь утримував свої емоції і розчарування, а після призначення пеналькіи вибіг на футбольне поле і став оскаржувати рішення судді.

Подивіться онлайн чудову серію мультфільму "Смішарики: Футбол, другий тайм" і дізнайтеся: Чи заб'є Крош пенальку? З яким рахунком закінчиться матч? Ну і звичайно чия думка була вірною?

"Смішарики: Футбол, другий тайм (58 серія)" дивитися онлайн